Medarbejdere

Her finder I vores medarbejdere og deres kontaktinformationer.

Poul Bjerg

Indehaver / Salg og service

Mobil: 5363 5974
poul.bjerg@abdental.dk

Jan Andersen

Indehaver / Salg og Service

Mobil: 4064 4804
jan.andersen@abdental.dk

 

 

 

Torben Winther

Kørende tekniker

Mobil: 4030 4180
torben.winther@abdental.dk

 

Carsten Mortensen

Kørende tekniker

Mobil: 2328 2680
carsten.mortensen@abdental.dk

Jørn Munch

Kørende tekniker

Mobil: 2946 8212
jorn.munch@abdental.dk

 

Karsten Jacobsen

Kørende tekniker

Mobil: 3131 9832
karsten.jacobsen@abdental.dk

 

 

Henrik Andreasen

Kørende og Værkstedstekniker

Mobil: 5363 5973
henrik.andreasen@abdental.dk

 

Janus Schiøtte

Værkstedstekniker / Salg og Service / Webmaster

Mobil: 5363 5970
janus.schiotte@abdental.dk

 

 

Hanne Andersen

Bogholderi

Mobil: 5363 0850
hanne.andersen@abdental.dk

 

.